| Ade a întrebat:

Cum sterg mai multi prieteni deodata pe facebook?

8 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Unul cate unul
atat

| ღÐelly a răspuns:

Deodata nu poti.cu rabdare sterge cate unuwinking

| klaws007 a răspuns:

Si eu tot sterg de vreo o saptamana zilnic cate 40-50 ca am si eu vreo 400 de prieteni si... in cateva zile sper sa termin ca doar vreo 30 dintre ei ii cunosc.

| farytale23 a răspuns:

Ma cac in el de facebook ca am 800 de prieteni si nu pot sa am rabdare sa sterg unu cate unu in ***...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi să ştergi mai mulţi deodată. Îi iei pe fiecare şi dai "Scoate din lista de prieteni". Baftă!

| blablablablabla a răspuns:

Si eu am aceiasi problema...am 600-700 de prieteni pe facebook dintre care doar vreo 50 ii cunosc si vreau sa ii sterg pe aia care sunt arabi, turci etc

| Mihaibun a răspuns:

Doar cate unul ai voie, click pe Unfriend jos in stanga ta

| Ionut_Agheorghiesei_1993 a răspuns:

Se poate! Este o extensie la google chrome "ninja friends remover", insa pe basic iti accepta sa stergi cate 100 pe zi, pe pro cam 6 $ nelimitat. Extensia o adaugi din setari >extensii> more extensions> si dai la search apoi adaugi. Intri pe fb si ai in dreapta sus un ninja rosu. Dai pe el si te descurci de acolo!