| chip6angelic a întrebat:

Cum pot sa sterg versurile la o melodie sa o fac fara versuri numai instrumentala...cu un program ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa scoti vocea dintr-o melodie cu niciun program! Negativele se fac in studiouri profesionale si sunt copii dupa original! Bafta!

2 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Din câte ştiu eu, NU EXISTĂ softuri care să şteargă/separe partea vocală de cea instrumentală dintr-o piesă.
În cel mai bun caz poţi micşora volumul pe partea de la voce.
Repet, din ceea ce ştiu eu.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Nu poti
Caută melodia in versiunea MID sau KARAOKE
si va fi cum doresti
O altă soluţie este să gaseşti notele si să le introduci într-un program care transformă notele în muzică