| Dencx a întrebat:

Cum pot sa strag mai mult like-uri la o pagia de facebook?cryingSe umeste Rebela de la PC crying HELP!

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Cauta-ti admini cu multi prieteni pe facebook.

| RainboyDash a răspuns:

Roaga-ti prietenii sau alte pagini sa iti faca publicitate

| stefwy a răspuns:

In primul rand trebiue sa iti faci multi prieteni cu care chiar sa fii prietena/prieten. Apoi pune si tu o poza tare modificata cu un program (photoshop, pizap, pic monkey) cumva sa arate cool si eticheteaza multa lume daca stii ca te ajuta si ca vor vedea ca i-ai etichetat. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?