| Loren_1535 a întrebat:

Cum pot sa vand arme pe bitefight? Am cumparat de la piata niste arme si acum nu mai pot sa le vand.Stiu ca obiectele cumparate de la piata se vand la negustor dar nu stiu cum sa le vand la negustor...big grin

1 răspuns:
| bondocu a răspuns:

Sall armele ce le cumperi de la piata numai poti sa le vinzi in piata doar la negustor, mergi la negustor si indreptu armei pe care vrei sa o vinzi scrie Vinde dai click pe Vinde si gata asa faci cu toate itemele FUNDA?