| CocaCola123 a întrebat:

am si eu o intrebare pe gladiatus.ro province 11 asa deci... am ff multe iteme si vreau sa le dau pe alt cont pot? ca pe fiecare item zice (Suflet legat) adica nu poti sal vinzi la piata... dar la bunuri generale, negustor arme, armuri merge. dar daca vand la negustor arme, armuri, general imi da mai putin. cine poate sa ma ajute sa dau niste iteme pe alt cont? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| alexolis1 a răspuns:

Nu cred ca merge sa dai iteme de pe un cont pe altul. Nu am mai jucat de-o gramada de timp gladiatus, dar stiu ca nu merge sa dai TRADE, prin urmare nu poti transfera itemele. o fundita?