mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Cum pot salva pozele de pe hi5 in calculator?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu se mai pot salva momentan nu stiu dcsadsadsadsaddar poti sa incerci apasand click dreapta Salvare imagine ca...adaugi un nume si gatahappyhappyhappy

20 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Va spun eu cum...intri pe pagina cu poza si sus, la tools= page info= media si cauti poza.chiar mergewinking

| kh1ss a răspuns:

Click dreapta save image as si gata

| andreutz a răspuns:

Pentru mihai si kh1ss... daca tot sunteti asa destepti, luati-mi si mie macar o poza de pe hi5-ul meu si mi-o trimiteti pe mail...sa va vad daca tot sunteti asa priceputi! eu nu inteleg de ce romanul are prostul obicei sa vorbeasca in necunostiinta de cauza?
P. S NU se mai pot salva pozele de pe hi5 in urma unor abuzuri raportate...

| andreutz a răspuns:

*ma refer prin metoda voastra! (cu click si save)

| claudiu89 a răspuns:

Dai print screen(butonul dreapta sus, de obicei al treilea de la dreapta la stange) si salvezi in paint(intri in paint, EDIT PASTE)! si apoi poti da CUT doar la ce-ti trebuie.

| vyol3ta a răspuns:

Nu mai merge cu save as... se salveaza doar un punct sad
(asta se intampla la mine)

| leluc a răspuns:

Nu se mai pot salva pozele ca inainte pentru ca multi luau poze care nu le apartineau si le foloseau in cine stie ce scopuri sau pe alte site-uri. Dar sigur, poti incerca varianta cu print screen cum a spus si claudiu89

| Elena0210 a răspuns:

Click dreapta si save image as

| mirceasilvyu a răspuns:

Mmm

| Florinna a răspuns:

Pt andreutz! din fericire eu le pot salva. cum se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorry. singura solutie este PRINT SCREEN. sau. daca reusesti. se pot salva pozele cu PHOTO SCAPE. bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le pot salva. :X:X:X ( tot pentru andreutz)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un add pentru mozilla si cu ala poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aviz la aia cre se dau mari destepti voi nu pricepeti ca nu mere copy~paste! si referitor la faza cu save:-s:-sa explice unu mai clar ca eu una n-am inteles nimicstraight facestraight facestraight face

| tttitooorp a răspuns:

Da-i click dreapta pe poza si selectezi din lista save.

| rebeka_3345 a răspuns:

Poi ai putea da copy pe poza respectiva, apoi deschizi fisierul unde ai u si alte poza si dai paste. nu-i greu

| corinutza19 a răspuns:

Cu printscreen chiar merg happy eu asa le salvez

| cristi2191 a răspuns:

Foarte simplu! Pozele nu se pot salva cu save as... iar in privinta prt screen-ului nu iese ca o poza normal... exista vreo cateva programe cu ajutorul carora poti salva pozele de pe hi5 ca o poza normala! daca cautati pe google o sa gasiti acolo programele necesare

| Elena_7490 a răspuns:

Se mai pot salva! Dai click dreapta in partea dreapta a imaginii, apoi dai wiew source si se deschide o fereastra. Dai click pe pagina respectiva si apoi Ctrl + F. Iti apare o caseta ( nu stiu ce este aialaughing) si scrii new image. Dai enter si iti apare un linck. Copiezi linck-ul fara ghilimele, dai copy si paste intr-un browser nou. Sper sa te ajute! Bafta!kiss