| DenizaVonDe a întrebat:

Cum pot salva pozele editate pe Blingee in calculator?

Răspuns Câştigător
| Cici4Mici a răspuns:

In primul rand mergi la make a blingee now dupa aceea bagi poza dai pe make blingee. Cred ca sti asta) deci dupa ce o modifici da-i pe save dupa aceea in partea este procesing si dai in dreapta la ce scrie acolo si dupa accea ii dai un titlu o descriere. si dai pe save din nou care se afla mai jos.si cred ca iti apare ceva cu pagina cu albastru si sub acela scrie no thank you. si dai acolo. dupa accea iti da poza modificata si apesi pe ea.Iti da mai multe variante de marimi si iti alegi una dintre ele si apesi pe ea. Dupa accea iti da langa poza download this blingee si dai acolo si gata. Sper ca ai inteles.Deci merit funda?

3 răspunsuri:
| Girldxx a răspuns:

Editezi poza=>Dai clik pe ea=> apoi iti apar mai multe marimi cu poza ta, dai clik pe care o vrei apoi iti apare get code or download =>download, si te descurcii thinking

| Larisssaa a răspuns:

Ca sa salvz o poza trebuie sa am cont?

| Larisssaa a răspuns:

O sa se salveze poza si pe saitul blingee?