| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot salva pozele facute cu camera pe skype in calculator?

4 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Ce cameră web este?
Ai primit CD la ea?
Dacă ai primit CD cu kitul de instalare l-ai folosit?
Răspunde la astea și te anunț în cel mai scurt timp posibil big grin

| AlExUtA1999 a răspuns (pentru adriang95):

Camera este 4TECH. La ultimele 2 intrebari raspunsul este DA.

| adriang95 a răspuns:

Pai, dacă ai făcut toate astea, intră în softul de la cameră și poți face de acolo poze.
Dacă ai făcut poze deja cu skype, uită-te aici: https://support.skype.com/en/faq/FA11061/how-do-i-take-a-picture

| AlExUtA1999 a răspuns (pentru adriang95):

Multumesc pentru ajutor!winking happy