| yoooo a întrebat:

Cum pot sami scimb emailul de la hi5? se poate?

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

1. Logheaza-te in contul tau hi5 de pe pagina principala (www.hi5.com) cu adresa de email si parola ta curenta.

2. Odata ce te-ai logat, da click pe "Account" sau "Cont" care se afla sus in coltul din dreapta a oricarei pagini hi5.

3. Pagina de administrare a contului tau hi5 include si optiunea de a-ti schimba adresa de email. Din motive de securitate, hi5 iti va cere sa-ti introduci parola (este neaparat necesar) pentru a-ti putea schimba adresa de email a contului tau hi5.

4. Adresa pe care o vei introduce trebuie sa fie una noua pentru baza de date a hi5-ului. Nu poti "re-folosii" o adresa deja inregistrata candva in trecut cu hi5, nici nu poti folosii o adres de email apartinand unui cont mai vechi hi5.

5. Asigurate ca faci click pe "Save" in josul paginii pentru a-ti salva modificarile.

2 răspunsuri:
| cris4ever a răspuns:

Nu prea stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge! Am tot incercat sa schimb.si zice ca parola incorecta.nu stiu ce are.si trebuie neaparat sa imi schimb.sad