| Fury a întrebat:

Zineryt vs. Skinoren. Care este mai bun pentru. a scapa de acnee/cosuri?

7 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Zynerit este, din punctul meu de vedere, mai greu de folosit, insa efectele se vad mai repede. Skinoren insa are nevoie de un tratament de cateva saptamani bune.
Alegerea trebuie sa o faci in functie de probleme, necesitati, chiar si comoditate daca vrei...
Succes, pa`pa!

| laura23 a răspuns:

Pentru mine nu au fost bune, le-am incercat pe amandoua, insa depinde de pielea fiecaruia

| georginika a răspuns:

Eu folosesc skinoren si e bun. dar dupa o anumita perioada trebuie sa schimbi tratamentul caci nu mai are efect

| Anda_5509 a răspuns:

Zineryt. Dar acum depinde de tenul fiecaruia. Nu la toti rezultatele sunt la fel.

| Miяu a răspuns:

Zineryt!

| anonimyus a răspuns:

Zineryt

| cssmirel a răspuns:

Zineryt dar skinoren este si pentru puncte negre... fiecare e bun in felul lui