| andrada_3947 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri pentru totdeauna?
mi-am facut masca cu miere si scortisoara in fiecare noapte timp de 2 saptamani. cosurile nu s-au mai vazut asa de tare da totush eraustraight face si acum cand nu mai imi fac masca mi-au aparut altele si nu stiu ce fel de masca sa folosesc ca sa scap de ele sau cum as putea scapa de ele:-

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Hei.Nu poti scapa de cosuri pentru totdeauna.Cosurile tot timpul iti vor aparea.Inainte sa iti vina ciclul sau cand e cald afara. Poti scapa de cosuri pentru un timp, daca folosesti creme si tratamente, dar dupa un tip iti vor aparea din nou.Nu poti scapa de cosuri pentru totdeauna. O zi bunatongue