| Rockonnn a întrebat:

Cum pot scapa de dependenta de droguri? big grin

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Si u esti dependenta de drogurirolling on the floor ai bani de asa ceva?

| AyLLin a răspuns:

La dezintoxicare sau macar abtine-te cat poti sa nu-ti mai stea mintea la ele incearca sa faci activitati incat sa-ti distragi mintea de la a lua droguri sper ca te-am ajutat.

| DanTe_4471 a răspuns:

Depinde ce droguri iei, daca fumezi weed e bine, daca esti pe etnobotanice, gandeste-te ca sunt mai daunatoare ca heroina, pe mine asta m-a convins sa ma laswinking

| Rockonnn explică:

@cherrybomb: Normal ca am. happy

| cineva_7437 a răspuns:

Treci pe bautura.