| Zebi a întrebat:

Cum pot scapa de matreata...am numai 13 ani (ii fac in iunie big grin)si sunt plin de matreata dupa ce ma spal pe cap luni si marti parca ninge din capul meu...am incercat toate sampoanele si alea de bebe si sapunul de casa
+ca parul mi se unge repede si miroase urat...lucruri pe care le-au observat si colegii din clasa deranjandu-i si pe ei...va rog e urgent dau fundita dar pls ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| georgi1897 a răspuns:

Gasesti in farmacii o solutie numita DERMOVATE. :]. maseaza usor scalpul timp de o luna. si apoi faci pauza o luna. si reiei happy

P. S : de preferat in weekend, ca sa poti sta mai mult cu ea. sa isi faca efectul, mai bine happy.

:d funtita?