| Aniela2777 a întrebat:

Imi cade parul ingrozitor! Nu stiu ce sa ma mai faccrying am incercat toate sampoanele posibile in afara decele de la Syoss. Ce sa faccrying. Mi se unge foarte repede.Si mi`e rusine sa stau cu el nesaplat, ma spal cam la 3 zile. Cand imi dau cu apa pe el, se face asa urat, adica e aspru si nu stiu.crying foarte ciudat, daca nu`mi dau cu balsam e varza.Doar balsamul mi`l face matasos. Dar tot aceeasi problema, mi se unge ff repede si imi cade. Vreo solutie? Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| ELena30 a răspuns:

Draga mea, si eu ma confrunt cu aceeasi problema. Incearca insa sa folosesti gama Gerovital Plant. Foloseste Samponul Sebum Control pentru problema cu parul gras si Tratamentul Anti-Hair Loss pentru caderea parului. La mine a inceput sa dea rezultate dupa o saptamana de folosire. Insa parul gras tot mai persista chiar daca cu o zi intarziere, ma gandesc sa folosesc Batiste sampon uscat http://konadnails.blogspot.com/2012/01/batiste-sampon-uscat.html. Sper ca te am ajutat :) Funda?