| Username1 a întrebat:

Cum pot scapa de pistrui? O crema sau ceva...(vreau ceva eficient)

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

Buna!
este la farmacie o crema care decoloreaza pistrui(nu exista niciunu care sa ii faca sa dispara) daca nu gasesti incearca cu zeama de lamaie sau infuzi patrunjel:*

sper ca ti-am fost de ajutor :*

5 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Nu poti scapa de pistrui.
Dar totusi de ce vrei sa scapi de ei, sa stii ca multa lume ar vrea sa aiba pistrui, am auzit ca sunt la moda pistruii big grin.(pe bune happy )

| Corinne a răspuns:

De scapat nu cred ca poti scapa de ei... dar ii poti masca cu un fond de ten bun.
Uite un exemplu: http://2.bp.blogspot.com/......zbqiye.jpg

| lencikk a răspuns:

De asa ceva nu se poate scapa toate cremele sunt nise facke-uri asa ca vezi sa nu iti strici tenul... mie sincer mi se pare ca este un + la o persoana sa aiba pstrui big grin

| beebee a răspuns:

Incearca zeama de lamaie.Si pune-ti niste felii de castravete pe fata.Stai culcata cu ele pe fata cm 15 min

| Username1 explică:

Am auzit ca zeama de lamaie ar avea efect thinking