| Amnrosmakc a întrebat:

Cum pot scapa de singuratate, n-am prieteni, n-am iubita, cand stau intr-o multime tot ma simt singur, ce sa fac?

1 răspuns:
| Felissa13Eden a răspuns:

Daca te simti asa de mult timp,ar trebui sa mergi la psiholog.
Poti,in schimb,sa faci ceva care sa-ti aduca fericire:sa inveti sa canti la un instrument, sa strangi bani pentru ceva ce iti doresti foarte mult, sa iti scrii gandurile intr-un caiet-poti sa dai foc paginilor daca te simti frustrat-, sa-ti cumperi un caine si sa te plimbi cu el-poti sa-ti faci prieteni si asa, chiar si iubita daca e cainele dragut laughing.