| Ion976 a întrebat:

Cum pot schimba parola, mailul si numele la un cont miniclip (de 8 ball poll )? Am cumparat de la cineva un cont cu 9euro. Cand intru la setari nu vad niciunde optiunea de a le schimba iar daca ma loghez pe siteul lor nu e nimic

1 răspuns:
| ForbbidenLife a răspuns:

Lansați 8 Ball Pool pe dispozitivul dumneavoastră.
Atingeți pictograma cu unelte din colțul din dreapta sus pentru a accesa meniul de setări.
Apăsați pe opțiunea "Account" (Cont).
Atingeți butonul "Change Password" (Schimbare parolă) sau "Change Email" (Schimbare e-mail) pentru a actualiza aceste câmpuri.
Pentru a vă schimba numele, apăsați pe butonul "Change Name" (Schimbare nume) și introduceți noul nume.
Atingeți "Save" (Salvare) pentru a aplica modificările.
Dacă nu găsiți aceste opțiuni în meniul de setări al contului, este posibil ca contul pe care l-ați achiziționat să nu permită efectuarea acestor modificări. Este posibil să doriți să contactați serviciul de asistență pentru clienți Miniclip pentru asistență suplimentară.