| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scrie ceva pe wall la facebook l; a primul raspuns folositor dau funda si la restul voturi PLZ help me

2 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

In dreapta sus ai Profile...dai click acolo si pe mijlocul paginii mai sus ai ceva loc unde scrie ``What`s on your mind?``. Acolo scrii pe wall

| Horatiu1892 a răspuns:

Wall inseamna prima pagina pe care intrii, cea in care esti logat. Eu am facebook-ul in romana deci e acolo, sub "Noutati" o lista : "Stare", "Fotografie", "Link", "Video". Ca sa scrii pe wall, doar trebuie sa scrii la Stare, si va aparea pe wall-ul tau. Daca vrei pe wall-ul unui prieten, la fel ai o lista dar scrii la "postare".