| anonim_4396 a întrebat:

Na'seara TPUhappyam si eu o rugaminte, as vrea sa ma ajutati cu facebook-ul:cand am sters cateva din activitatile mele recente, nu stiu ce prostii am facut ca acum nu-mi mai apar deloc activitatile pe wall(nu mai scrie cand ma imprietenesc cu cineva, cand dau un com)vaaa rog mult helphappydau fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| Logout a răspuns:

BUNA,
se poate rezolva foarte simplu: intri pe wallu`tau, apoi dai in jos pana iti apare optiunea "postari mai vechi", iar langa aceasta iti apare "Editeaza optiunile". Dai click acolo, si x la toate alea si gata, salveaza :*

funda?big grin

3 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Lasa-mi tu id-ul tauhappysi vorbim pe mess

| ladyMillion a răspuns:

Pai si cum vrei tu sa ma ajutilaughing)))))))))?

| ladyMillion a răspuns:

laughing))n-ai ce face.plus ca nu asta e problema mealaughing))deci nu ai cu ce sa ma ajutitongue