| RoxyLaLa a întrebat:

Cum pot sa am si eu albumul wall photos la facebook? Please help :*. Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| ReeaDEEA a răspuns:

Este foarte simplu... pune fotografii pe perete. Ele vor fi salvate in albumul Wall photos happy

| RoxyLaLa explică (pentru ReeaDEEA):

Pai si cum pun fotografiile pe perete? Le iau dintr-un alt album sau cum?

4 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Cand postezi un status poti sa pui si o poza si poza aia iti apare la albumul wall photos.

| RoxyLaLa explică:

Pai si de unde iau poza care o pun la status? Copiez linkul pozei dupa net?

| RoxyLaLa explică:

Gata, am descoperit unde. MS :*.