| raresel a întrebat:

Cum pot scrie in word o pagina si pe fata si pe verso?[explicatie detaliata]
fuuunndddd aaaaabig grin

Răspuns Câştigător
| dydy1992 a răspuns:

Nu poti laughing
Scoate prima data pe o pagina.
Apoi bag-o invers in imprimanta.
Si va iesi pe ambele parti. happy

5 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu poti sa faci asa ceva.
Mai intai scoti prima pagina de la imprimanta apoi o intorci cu scrisul invers fata de cum a venit foaia si o bagi la loc si dai sa scoata imprimanta urmatoarea pagina.
Fundita te rog frumos. love struck

| Myhay_1171 a răspuns:

Oh da.nu poti
poti doar sa schimbi pozitia foi cand o bagi la imprimanta

| HelloWirus a răspuns:

Pai nu ai cum sa scrii si fata si pe verso scrii normal tot ce ai de scris si apoi daca vrei sa tragi la imprimanta dai sa se printeze prima pg apoi o scoti si o asezi invers dar asa ca sa scrie cum trebuie apoi ii dai print si la urmatoarea si asa mai departe. Alta metoda nu exista sau cel putin nu stiu eu. Mult Succes si Fundita plz...

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Pai asa nu poti.
Numai cand scoti la imprimanta setezi de acolo is niste optiuni sa se imprime si pe o parte si pe alta (fata-verso)
Eu asa stiu. Poate se poate si cum zici tu, dar eu nu am auzit de asa ceva.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| aNdR3y_5193 a răspuns:

Pai cand dai print intri la optiuni si de acolo cauti ce iti trebuie big grin funda?