| Nicole a întrebat:

Cum pot slabi la picioare si putin la burtica?(sunt inotatoare, zilnic fac sport) Funda :X

6 răspunsuri:
| CanTrioTc a răspuns:

Fa sport :alearga fa genoflexiuni mai multe :d
Sped ca ti-am fost de ajutor

| BoBBy a răspuns:

Te duci la sala, alergi la banda, mergi pe bicicleta si pe stepper

| andreutza99 a răspuns:

Eu am slabit 1 kg intr-o saptamana! Am o bicicleta de aia de fitness si fac 20min nin fiecare zi la ea dupa aia stau putin fac abdomene cate pot si dupa aia cate pot fac genoflexiuni si peste 30min sar la coarda si stau la bloc si am slabit te sfatuiesc sa faci acelasi lucru dar sa nu mananci decat la ore fixe sau sa nu mai mananci asa mult

| Aimee_6013 a răspuns:

Sportul e cea mai buna metoda si in acelasi timp ca sa dea rezultate mai bune poti tine si o dieta. Succes

| razvy_4334 a răspuns:

Sport mult si slabesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genoflexiuni, alergari sau te plimbi cu rolele si abdomene.