| casy14channel a întrebat:

Cum pot slabi, sau cel putin sa nu am burtica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa renunti la dulciui, mezeluri, chips-uri, alune, fistic si bea mai multa apa. Iar pentru a slabi din abdomen, iti recomand exercitiile:
-pentru partea superioara: http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48
-pentru partea inferioara: http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4.

5 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Sportt ~!love struck
Masaj happy[sunt multe creme anticeluliticeon the phone

| Special_girl a răspuns:

Bea multa apa, fa abdomene, exercitii, ocupa-te cu inotul, alearga, incearca sa maninci mai putin si sa renunti la dulciuri si grasimi

| biabianca a răspuns:

Tine regimul Fitness de 14 zile.
am tinut eu personal si am slabit 3 kg si am scapat si de burtica.:">
uite :
www.nestle-fitness.com
si citesti aici.

Fundita :o3?

| 2696 a răspuns:

Vrei sa slabesti? si eubig grin iti las idul sa tinem aman2 si sa ne incurajam daca ai vrea happy eu vreau sa dau jos cam 14 kg app idul este i_kyss_yu

| savingyou a răspuns:

Nestleftness.com program de 14 zile! daca mai ai intrebari ma poti gasi la id-ul:nasty2302! succes