| roxyrocks a întrebat:

Cum pot slabi mai repede? nu sunt grasa, doar ca am inceput sa ma cam ingras, cred ca din cauza faptului ca am cam renuntat la sport, nu ca am vrut dar nu am mai avut timp. problema este la coapse si burtasad. acum fac zilnic sport.niste exercitii pentru astea imi puteti da? si o dieta usor de tinut(si la scoala)va rog:Xms:*

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! trebuie sa faci abdomene sa fugi si sa mananci cat mai putin si fara grasimi si eurii.ai putea sa iti inveti stomacul sa manance mai putin ca sa nu fie asa de mare vreo saptamana poti manca multe mere putina paine si daca iti place paine A neagra poti incerca mama mea a mancat 3 luni numai paine neagra si a slabit ft mult dim ai putea manca un iaurt sau fructe
la amiaza ceva supa care sa nu fie foarte grasa si seara si carne dar putine e mai recomandat sa mananci legumele si fructele si sa faci sport :p
pa pahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua cu sportu si vorbeste cu un nutritionist