| BodyFleci a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati si ce dieta pentru a slabi la burta fara a ma duce la sala de sport. Dau funda si va rog cat mai repede posibil happy

Răspuns Câştigător
| KarinaD a răspuns:

Încearca asta
http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ&feature=fvsr

Sunt eficiente, le-am încercat. E adevărat, te omoară bine la început, dar după te obişnuieşti şi ţi se pare uşor. De dietă, cu dulciurile mai uşor, fructe, apa, sport, sa nu mănânci peste 19 seara ştii şi tu. Poţi lua de pe net, dar astea sunt cele mai eficietnte.

2 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Pe primul loc abdomenele pe al doilea loc fructe si legume cat mai mult posibil 3 alergatul ^^ 4 fara sucuri cu acizi 5 inceraca sa mananci usturoi si ceapa chiar daca sunt oribilee la gust ajuta la dicestie ^^ te pup si sper sa slabesti

| AmeliaEisenhower a răspuns:

Abdomene :d astea sigur dau rezultate