| Loredana40 a întrebat:

Cum pot spune parintilor de nota mica din teza?

Răspuns Câştigător
| ionandreea97 a răspuns:

Direct te duci la ei si le spui. Mai bine sa te certe si sa-ti revii cu invatatul la acea materie acum cat inca mai poti repara decat sa afle de la profesori si sa te certe cand nu vei mai putea face nimic.O sa fie si mai rau.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui că a fost o teză grea şi că şi golegi tăi au loat la fel.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-le prin cuvinte simple!
Se vor întrista, fiindcă însemni totul pentru ei, dar te vor ierta, tot datorită iubirii ce ți-o poartă!
De ce să-ți fie teamă? Doar nu trebuie să le dai vestea că ești gravidă, ori că ai avortat.hee hee
E vorba doar de o notă!

| LoveTenis a răspuns:

Le spui prin mesaj (cand esti la scoala) si eu se vor supara\enerva pe moment si pana cand ajungi acasa totul va fi ok! Eu asa am facut cand am luat 4 in teza la mate(adevarat talentlaughing) )si sa stii ca daca medie e mare cum ii la mine cu 4 in teza si media 8 e ok! Daca nu e mare il rogi pe profesor\profesoara ca o sa inveti mult mai bine!

| Claustx a răspuns:

Hey! Le spui nota apoi o compari cu notele colegilor tai si asa o sa fie mai okay. :S spui „Eu am luat mai mult decat x" happy

| Anonimanon1 a răspuns:

O spui direct. E mai bine sa afle de la tine decat de la profesorii. Bafta