| Alexandra374 a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile puse? m-am logat cu Facebook si spune sa confirm pe mail

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are stergerea intrebarilor cu confirmarea pe email?
In clipa in care iti faci cont aici, primesti un link pe emaiul cu care te-ai inscris.Dai clic si esti confirmata.

| Alexandra374 explică (pentru anonim_4396):

M-am logat cu facebookul, nu mi-am facut cont

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandra374):

Si facebookul nu are email? Mergi acolo si cauta si in casuta spam?
Daca nu reusesti scrie la contact, dar raspuns primesti incepand de luni

| deeeaqq a răspuns (pentru Alexandra374):

Ți ai făcut Facebook-ul cu numărul de telefon sau e-mail / g-mail?