| soare_1592 a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare de aicicryingcryingpot sa o sterg?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT, in partea de sus a paginii, sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Dar doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendata. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@soare, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Psihiatra a răspuns:

Pune caracter irelevant si scrie ca u esti autorul intrebarii si ca vrei sa o stergiwinking

| pwp a răspuns:

Ii dai un mesaj pe privat stelei, adminul!
sper ca te-am ajutat love struck

| cosmin2221 a răspuns:

Daca e noua da la intrebarile mele

| LoVe_6598 a răspuns:

Nu poti sterge intrebari!
fundita?
Plz!