| Inkubus a întrebat:

Daca sterg o intrebare se sterge si fundita persoanei care i-am dat-o?

Răspuns Câştigător
| istoc2010 a răspuns:

Nu, doar intrebarea se sterge.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, implicit cu ștergerea întrebării.
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Atunci cand tu soliciti stergerea unei intrebari, ea se anonimizeaza, dar ramane in continuare pe site, alaturi de fundita pe care ai acordat-o. Daca intrebarea este stearsa de un admin, atunci nici ea, nici funda nu vor mai aparea pe site.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Nu, ramane si funda si intrebarea insa va fi ca Anonim ( de la profilul tau va disparea intrebarea )