| Melinda1219 a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare postata de mine pe TPU?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editare Profil de acolo la Intrebarile mele ( in partea stanga ) http://www.tpu.ro/site-users/questions/ si alegi intrebarea care vrei sa stergi / selectezi Stergere, apoi primesti un mesaj pentru confirmarea stergerii in email click si acolo pentru Confirmarea stergerii si gata.

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Intrebarile mele /sterge/confirmare email.

| Melinda1219 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Eu vreau ca intrebarea sa fie stearsa definitiv...sa nu mai apara deloc.Cum fac?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Melinda1219):

De tot nu stiu daca se poate.

| anca2404 a răspuns:

Dai la profilul tau la intrebarile mele si ai acolo toate intrebarile puse de tine iar dedesubt la fiecare butonul de stergere