| Bula001 a întrebat:

Cum pot sterge o poza de pe facebook, care se afla in albumul, profile pictures...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Dai pe poza apoi jos unde scrie optiuni si iti apare sa stergi poza... funda?

2 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Clik pe ea, te uiti in jos si dai la optiuni si apoi sterge aceasta fotografie. Atat.

| dianalalala a răspuns:

Daca ai timeline ( cred ca ai ca toti avem ) deschizi poza pur si simplu iar jos de tot in drepta scrie undeva Options, dai clik pe ea si ai mai multe obtiuni printre care Delete this Photo. Simplu. funda? :d