| Elena11 a întrebat:

[ Funda ]Cum fac sa imi apara toate pozele din albumul "Profile Pictures" atunci cand dau click pe poza de la profil pe Facebook? Mie mi se deschide poza pe care o am la profil dar la unele persoane, atunci cand dau click la poza de profil, imi arata toate pozele care au fost la profil ca si cand ai vizualiza albumul.

1 răspuns:
| AlexDrHouse a răspuns:

Daca dai click pe poza de la profil iti va aparea doar poza. Daca dai click pe Fotografii, selectezi albumul Fotografi de profil, dai click si vei vedea ca iti apar toate pozele, asa cum vrei tuwinking. Funda? :*