| Bitzy a întrebat:

Cum pot șterge TOATE mail-urile? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o opțiune: Delete, dai clic pe el și le ștergi pe toate.
Pa, pa.

| CannbalCorpse a răspuns:

- Intră în contul tău de Yahoo utilizând pagina: Yahoo Mail

- după ce ai intrat în cont, mergi la Options (butonul Options se află în partea stânga sus)

- din listă alegi opţiunea Mail Options

- la General bifezi opţiunea: In a scrolling list (hide Preview Pane)

- în lista din stânga faci click pe Signature (dând click pe Signature, setările din General vor fi salvate automat)

- mergi la Inbox şi bifează opţiunea din stânga tab-ului From (toate mailurile vor fi selectate automat)

- apasă butonul Delete şi confirmă ştergerea mesajelor apăsând butonul OK
Asa le stergi pe toate! SPer ca te.am ajutat o seara buna

| oOSaritaOo a răspuns:

Intrii in inbox, la mail si un stanga sus e o casuta unde scrie delete si o bifezi. Acolo trebuie sa-ti selecteze toate mail-urile si da. happy

| xRebecaaa a răspuns:

Pai. happy intri in mail.dai pe inbox, undeva iti scrie Sort by date. bifezi. apoi dai pe Delete..Si iti apare o casuta unde scrie ''Are you sure you want to delete all 25 of the selected message?'' si dai pe ''Yes''. Si iti sterge cate 25 mesaje. si faci tot asa ..pana iti stergi toate mesajele.
Succes!:*