| MonicutZZa a întrebat:

Cum pot trimite e-mailuri?

3 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

1.intri in pagina de mail
2. undeva in stanga sus iti apare "new" dai click
3. in primul randulet iti apare "To" unde trebuie sa scrii e-mailul celui care vrei sa trimiti
4. in al doilea randulet scrii e-mailul tau
5. scrii mailul si dai send

pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in pagina ta de mail -> apoi undeva in stanga langa "check mail" ai "compose" dai acolo si voila poti scrie un mail! Sau, daca nu iti apare "compose" ar trebui sa iti apara "new" dai click si mai jos o sa iti apara mai multe optiuni si dai "email message"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebare de baraj, e?
Intri în clientul tătu de e-mail (iahu, gimeil sau ce ai), cauți un buton intitulat New (sau asemănător), și scrii mesajul.