| AnemonaP a întrebat:

Cum pot trimite mesaje in Vodafone pe un telefon de Orange? Funda+Vot, sunt pe credit
P.S. Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Mai.nu ma intelegi.Cum trimiti minute de pe un telefon pe altul asa vreaus si mesaje.

| psihopatik a răspuns:

Cum trimiti si pe un telefon Vodafone numai ca o sa intrii in tariful de mesaje pentru alte retele

| AnemonaP explică (pentru psihopatik):

Pai cum intru laughing?

| psihopatik a răspuns:

Ok sa inteleg ca tu esti in reteaua Orange si vrei sa trimiti un mesaj cuiva din vodafone...intri in mesaje tastezi textul iar la numarul pui numarul celui care il trimiti nu conteaza daca este Orange Vodafone sau alta retea