| Daniel_4881 a întrebat:

Cum pot vedea un profil de hi5 daca e privat?[funda]

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Ii trimiti solicitare de prieteniebatting eyelashes

7 răspunsuri:
| Daniel_4881 explică:

Stiu ma dar daca nu imi da accept la cerere... daca e vreun program sau site ca sa intru fara

| AlexAlba a răspuns:

Doar daca iti va da persoana respectiva te accepta ca si prieten... mult noroc

| stefania_1130 a răspuns:

Trebuie sa ii trimiti o cerere de prietenie apoi, daca iti accepta cerere ii poti vedea profilul acele persoane. Daca iti refuza trimiterea ta nu ii poti vedea profilul. daca mai ai nevoie de o informatie intreaba'ma pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa vezi prieteni pe hi5 daca nu esti prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai sa ti dea accept
laughing

| anonim_6612 a răspuns:

Pai il bagi la prieteni si dupa aia ii poti veadea hi5 :d

| AlexyaIngerashulDulce a răspuns:

Trebuie sa trmiti cerere de prietenie si daca persona te va accepta ca prieten atunci poti sa ii vizionezi profilul