| Albinuțăă a întrebat:

Am profil privat pe hi5.si am sters pe cineva de la prieteni.imi mai poate vedea hi5. ul?

Răspuns Câştigător
| dOarEa_9226 a răspuns:

Nu poate pentru ca doar prietenii iti pot vedea profilul si el daca nu mai exista in lista ta de prieteni, nu mai poate evdea profilul.

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu mai poate, acum daca acceseaza profilul tau hi5 ii zice ca ai profil privat si ii apar optiunile "trimite mesaj", "adauga ca prieten" si asa mai departe.

| Doddel a răspuns:

Nu

| Andruta a răspuns:

Nu.

| MeGhosta a răspuns:

Nu

| emm a răspuns:

Nuu. daca ai profil privat doar prietenii iti pot vedea hi5'ul.
iar daca ai sters aceea pers ins ca nu mai e prietenul tau pe hi5.deci.nu.nu poatewinking

| Strumf a răspuns:

Nu... nu mai poate

| federerdinamo a răspuns:

Nu...decat poza de profil atcv nu.decat daca il bagi iarasi la prieteni iti poate vedea profilul

| sfdhg a răspuns:

Nu nu mai poate

| Loreee_8695 a răspuns:

Logik nulaughing