| curious01 a întrebat:

Cum poti cuceri o fata? prin ce fel de gesturi/vorbe?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Prin glume, fii tu insuti, vorbeste deschis. Partea cea mai faina la un baiat e cand da un sfat sau vorbeste serios, ceea ce e neobisnuit pentru el deoarece majoritatea timpului glumeste.big grin

| Voidwithin a răspuns:

Prin a fi natural(macar asa va sti cum esti cu adevarat nu cum ar vrea ea sa fi)

| Green66 a răspuns:

O poți cuceri prin gesturi subtile și prin vorbe de duh.

| Marya_Marry_1995 a răspuns:

Eu sincer mas lasa cucerita prin felu tau sau oricarui alt baiat de a fi, prin gesturile si felul in care vorbesti prin cata atentie imi oferi si [rin caracterul tau.