| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Cum poti deveni o fata puternica, fara timiditate, care trece peste toate cu zambetul pe buze, are incredere in ea si se lasa greu cucerita?

Răspuns Câştigător
| ღmarynaღ a răspuns:

Mhm. pai mai intai ca sa fi ce zisesi tu trebuie sa ai FOARTE MULTA INCREDERE-N TINE! daca nu nu vei face nimic, si de acolo va veni lauda, si sentimentu de glorie si mandrie, zambeste mereu si nu fi trista ca sa nu-si bata lumea joc de tine :*

2 răspunsuri:
| iLuzye a răspuns:

De ce sa devii un ideal, si sa nu devii ceea ce ai putea fi doar tu? Accepta cine esti, accepta-ti defectele, calitatile, intelege-ti propria persoana, si ajuta-te sa te ridici tot mai sus. Nu sa iti afunzi "eul" sub o masca cu cine ai vrea de fapt sa fii. happy

| unknown a răspuns:

Nu poti sa devii asa peste noapte.Din ce ai spus mai sus "acea fata" nu esti tu, de ce vrei sa fii altcineva?
Mai bine ai astepta sa te schimbi cu timpul, sa prinzi mai multa experienta.
Succes!happy