| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a întrebat:

Cum poti devenii mai popular, intr-un an?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Să-ţi doreşti întâi să scrii corect, după să devii popular!
Baftă!

| Tequieromuchaco_Alexia_1995 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Daca te referi la faptul ca nu scriu corect deja. E normal, am 11 aniwinking.

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru Tequieromuchaco_Alexia_1995):

Nu e normal deloc!
Alţii la 11 ani ştiu deja toate regulile gramaticale!
Se scrie "deveni", şi nu de "devenii".
Şi nu veni cu drept-scuză vârsta, pentru că, dacă o luăm aşa, la 11 ani ar trebui să ai alte preocupări, decât să-ţi doreşti să devii popular!

| Tequieromuchaco_Alexia_1995 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Nu-mi doresc eu, o prietena de a mea mi-a pus aceasta intrebare si eu nu stiam ce sa ii raspund, nu cred ca un copil care a trecut de-abia clasa a 5-a scrie atat de gramatical ca unul de a 8-a sau a 9-a deci...

| Tequieromuchaco_Alexia_1995 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Si daca am scapat un "i" care e problema ta? Toata lumea greseste, deci te rog. straight face

| Crissu3005 a răspuns:

Important e sa te simti bine in pielea ta, nu sa fii popular.Important e sa ai prieteni adevarati, nu sa roiasca in jurul tau persoane prefacute. Trebuie sa iti stabilesti niste prioritati in viata.Momentan nu mergi neaparat in directia buna.

| Lucian_Bogdan_1995 a răspuns:

Sa fii prieteni cu toti, sa inveti foarte bine si sa fi ceea ce esti (: