| denisa0906 a întrebat:

Cum poti fi mai popular?

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Bati pe unul, te arunci de pe bloc, sa vezi atunci ce faimos vei fi laughing

| oz a răspuns:

Omori un om important...si iti lasi numele. Te sinucizi...cu un mesaj politic scrijelit pe piept...atunci o sa fii popular post mortem.

Acum pe bune...de ce ar vrea cineva sa fie popular...sau sunt eu ala cu probleme.Sa fie lumea mereu cu ochii pe tine? eu ma simt bine in anonimatul meu...chiar foarte bine.

| ForeignO a răspuns:

Pui mai multi elevi sa TE laude in scoalalaughing

| eyline a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai ceva in creieras, ca sa nu poata nimeni sa te ia la baza..in rest nu-ti trebuie nimic. Populariatea e o mare prostie. Tu, ca si ceilalti oameni existi si esti luata in vizor in functie de lucrurile pe care le faci. Daca faci bine nu te remarca nimeni, iar la prima prostie te arata toti cu degetul=>"popularitate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popularitatea constă din punctul meu de vedere în afirmarea ideilor, aşa ca fă-te ascultată...
Popularitatea este atunci când altora le place personalitatea ta, sau acţiunile pe care le-ai făcut, bune s+au mai puţin bune. Daca nu eşti populară nu are rost să te schimbi pe tine însuți pentru a le place altora cum eşti. Persoanele care te plac şi te iubesc, te iubesc aşa cum eşti şi nu încearcă să te schimbe happy
Nu îţi mai pun problema aceasta... şi eu am încercat de multe ori să mă schimb pentru a le place altora de mine... şi am ajuns de unde am plecat happy Sunt multe metode prin care poţi obţine popularitate, dar nu le văd rostul...

Mult succes kiss