| Porttocalaaa a întrebat:

Cum poti ajunge popular? Pareri?

24 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Sa fii prietenoasa cu toata lumea, sa nu discuti numai despre tine, aproximativ ca la televizor privesti o vreme apoi te plictisesti, nu barfi pe la spate, imprieteneste-te cu elevii noi, priveste pe toata lumea zambind, nu critica ci da sfaturi constructive, fii sincera, spune da tuturor provocarilor, accepta toate invitatiile(la petreceri), pune la cale planuri de distractie, nu deveni ingamfata daca esti indragita de multa lume, o alta trasatura importanta este naturaletea, sa nu-ti fie teama sa-ti arati adevaratele sentimente...FII TU INSATI!

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Cred ca e baiatwinking

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Da ce draq cine mai stie baiat sau fata

| LordCroft a răspuns:

Polular nu stiu dar daca vrei sa devii poponar e mai usor laughing laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Bate palma laughing

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Nu merci laughing laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Dc nu ai maini? laughing laughing laughing tongue tongue

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Ba... dar nu stiu ce ai facut tu cu ale tale tongue laughing laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Ce am fc? ai uitat tiam fc un control la prostata tongue tongue tongue laughing laughing rolling on the floor

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Nebunooooo :p :p laughing laughing laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Eu nebuna ai uitat k vroiai sa mi-a tragi rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Cine eu? nu'mi aduc aminte laughing laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Ma bucur ca nu-ti aduci aminte
erau un moment nepotrivit, mai ales ca era de fata si mama ta rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing tongue

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Ha ha tin sa te dezamagesc dar eu am ceva intimitate in camera meawinking dar daca ti mortis poti sa'mi dai id'u tau tongue

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Ti-l dau pe privat ok?

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Ok da nu stiu cum functioneaza asta sunt nou pe TPU

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Dai clik unde scrie mesaje acolo sus in stanga

| LordCroft a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Ti'am dat acc happy

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru LordCroft):

Ok acum uitate la mesaje copie idul meu si trimite-mi cerere pe mess

| MetalHead04 a răspuns (pentru LordCroft):

laughing

| Porttocalaaa explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Yaaay! O sa avem un nepotel TPU!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru Porttocalaaa):

Avem nu? laughing

| Anelym a răspuns:

Fii tu insuti si daca ai un talent scoate.l in evidenta..vei fi apreciat si de ce nu si popular.winking

| Lix_Lixii_1978 a răspuns:

Pai.Eu am devenit singura, desi nu ma consider, toate fetele de la scoala imi zic ca sunt, ca ma imbrac frumos.Nici eu nu stiu cum am devenit.S-a intamplat de la sine.Vei vedea ca daca te comporti frumos cu cei din jur, vor vrea sa stea cat mai mult cu tine.Dar nu uita, asta nu inseamna sa intreci limitele si sa devii prea narcisista.Succes!