| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad daca cineva mi-a dat ignore pe Yahoo Messenger?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

Acel cineva iti apare in lista ca fiind mereu offline, iar cand incerci sa vorbesti cu el, vorbesti la pereti...winking

252 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Daca ti-a dat ignore inseamna ca a avut motiv asa ca nu vad de ce insisti pe aceasta tema. E ca si cum cineva nedorit ar vrea cu orice pret sa-ti intre in casa, chiar daca il cunosti si ti-a fost prieten.

| oareunde a răspuns:

nu poti sa vezi asta. dar in schimb, poti sa-i trimiti un e-mail, sa-i dai un telefon, etc... sau poti sa iti faci un alt cont in 1minut si sa-l intrebi "salut. esti online?". si daca e online, si la tine in lista apare ca si offline, inseamna ca ori a setat invisible pentru tine, ori esti in lista lui de ignore.

| borsec a răspuns:

Nu se poate sa vezi daca cineva iti da ignore pe mess.

| Raiden a răspuns:

Folosesti www.ydetector.com si daca apare "Online" si la tine in lista Offline atunci ori ti-a dat ignore ori Invizibil.
Ca sa vezi daca este vorba de un ignore sau inv. ii scrii acolo toate prostiile=)).

| kat2108 a răspuns:

Si eu ma intrebam acelasi lucru si, citind cateva rasp, mi-a venit in minte si mie unu: sa iti faci inca o adresa de ym(dka nu ai deja inca una), sa il adaudi pe cel/cea care crezi ca ti-a dat ignore si sa vezi daca e online/offline(puteti folosi si altefeluri ym invisible detector). pe adresa de ym (cea care credeti ca aveti ignore) scrieti la status ceva ce l-ar deranja pe cel/cea care credeti ca v-a dat ignore. apoi uitati-va pe adresa creata(sau pe cea pe care o aveati deja)(bineinteles faceti toata aceasta chestie dka pers respectiva este online sau invisible- astfel incat sa vada statusul). dka acea pers va va da un msg sa isi va schimba statusul in ceva care ar avea leg cu statusul dvs jignitor inseamna ca nu v-a dat ignore ci doar invisible.

| Tourniquet a răspuns:

Iti apare mereu offline pe mess, cand vrei sa vorbesti cu el, nu iti raspunde pentru. ca nu mai vede nici un mesaj de al tau. Poti intra pe www.ydetector.ro si scrii ID'ul acelei persoane, daca zice " ONLINE " te are la ign :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum vad daca cineva mi-a dat ignore pe Yahoo Messenger?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi asta e ideea ca nu poti sa vezi..decat daca ii stii parola si intri la el/ea in listalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mancinidinamovistu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah se poate ...mai cautatsi am gasit si eu ceva. dar trebuie sa testez devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tea dat ignore trebuie sa aiba motiv, sau ca nu a mai vrut sa vb cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu ai cum sa vezilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa vad daca cineva mi-a dat ignor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi arata ca e online sau offline

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate sa vezi asta... dar daca nu iti raspunde trebuie sa fi planta sa nu realizezi singur asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate sa vezi daca cineva iti da ignore pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu. Apare mereu offline.
Si daca nu esti sigur ca ti-a dat ignore poti pune pe cineva sa bage id`ul lui/ei in lista si sa vada.la ea e online la mine e offline.Sau cel mai simplu il intrebi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing)))) ce intrebre de baraj laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa vad daca mi-a dat cineva ignore sau offline

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai intri pe google siscri yahoo invisile si daca la tine in liste persoana respectiva apare ca find offline iar acolo apare ca find online este posibil sa iti fi dat ignorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acel cineva iti apare in lista ca fiind mereu offline, iar cand incerci sa vorbesti cu el, vorbesti la pereti... winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci sal intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.virtualmoney.ws

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Szomeg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il intrebiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dispare din lista, acel id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ff simplubatting eyelashes
nu prea se poatelaughing
te duci frumos si`l intrebibig grin
sau ii dai un teldevil
tongue