| babyloving a întrebat:

Poti stii daca o persoana ti-a dat ignore pe Yahoo Messenger? Daca da cum iti poti da seama?

2 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Pai in genereal daca vezi ca nu mai intra mult timp iti cam dai seama sau pur si simplu poti verifica pe www.pulso.ro. Scrii id`ul persoanei respective si vezi daca e online/invisible/offline si daca pulso zice ca ultilizatorul este online, iar la tine in lista apare offline, atunci da, ti-a dat ignore sau s`a pus offline pentru tine. :)

| ThEEmperoR a răspuns:

Iti dai seama daca o terorizezi mereu si nu iti raspunde. Si iti arata ca nu este pe mess.