| Andrei987789 a întrebat:

Cum poti sa devii autodidact? Pe net am gasit doar articole despre ce sa faci cand esti autodidact dar nu scrie niciunde cum se face cererea sau unde se face cererea?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am puternica impresie ca nici macar nu stii ce inseamna autodidact, altfel nu puneai aceasta intrebare. Uita-te pe dexonline.ro si daca nu te lamuresti mai poti sa intrebi.

| Andrei987789 explică (pentru Ioandelasal):

Wow, ce oameni sunt pe acest site, in loc sa ajuta fac total opusul, nici nu voi mai folosii site ul din cauza ta, esti prost rau, clar sti la ce ma refer dar esti tu mare smecher

| Ioandelasal a răspuns (pentru Andrei987789):

Pe langa ca esti lipsit de educatie mai esti si fudul, ilustrezi perfect zicala "Prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul!"

| Andrei987789 explică (pentru Ioandelasal):

Te rog dati delete la viata mss

| sofisis a răspuns:

HUH? Tu ai habar ce inseamna autodidact?

| Andrei987789 explică (pentru sofisis):

Ma refer sa fac scoala de acasa