| ciupy a întrebat:

Cum poti sa faci bani pe internet?

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu stiu dar mai bine te-ai pune p trebuie, ...banii nu s fac singuri, .cauta-i in afara casei talehappy

| Parintele a răspuns:

Oferi diverse servicii pe net.Iti faci un site si astepti clienti sa te sune. Dca te referi la a sta acasa cu nasul in PC si sa faci bani dand clik-uri, sau facand traduceri sau adminstrarea nu stiu carui site...nu se poate.

| Parintele a răspuns:

Oferi diverse servicii pe net.Iti faci un site si astepti clienti sa te sune. Dca te referi la a sta acasa cu nasul in PC si sa faci bani dand clik-uri, sau facand traduceri sau adminstrarea nu stiu carui site...nu se poate.

| andi a răspuns:

Cu cardurile?

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Mai bine i-ati o slujba cinstita.

| crazypop a răspuns:

Uite aici gasesti mai multe informatii
http://twineer.com/6T8H

Răspuns utilizator avertizat