| Radu_5773 a întrebat:

Cum poti caastiga bani pe internet? sau chiar fara sa faci nimic?

10 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Daca s-ar face banii cu ciocanul!
In fine fara munca nu poti face bani!
Pai la ce sti bun? La ce te pricepi? Vinde ideile tale.
Eu pot sa iti sugerez un loc unde poti face ceva bani dar din pacate nu cred ca accepta "de aia care nu fac nimic".
Se numeste CPALead. Iata o dovada:
http://i52.tinypic.com/4j801k.png

| Psihiatra a răspuns:

Nicun ban nu se castiga pri a sta sau a nu face nimic.deci...
ar fi prea frumosbatting eyelashes
dar cum zice si haiZI :poti lua o mare teapa laughing

| Psihiatra a răspuns:

Totusi...ar fii o solutie:
investeste si creaza un joc gen habbo, club penguin, lady popular...stiu eu; in care sa fie membrii si nonmembrii.Membriisa fie membrii platind cu cardul.

| jabiilord a răspuns:

Nimic in lumea asta nu e gratis si cu atat mai mult fara vreun minim de efort (adica fara sa faci nimic).

| victorrdg a răspuns:

Pai mai intai da-mi u mie bani fara sa fac nimic s dupa poti cere la alti bani si ce vrei u fara s misti un degetbig grin sincer vreau s eu ce vrei u dar u cred ca mai ai catziva anisori pana ajungi cu picioarele p pamantbig grin

| haiZI a răspuns:

Nu poti.In schimb poti lua teapa.pa pa

| asy25 a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva big grinbig grinbig grin

| rakebackace a răspuns:

Joaca poker online. Exista turnee de poker ( texas holdem) cu intrare gratuita si premii reale in bani. Uite lista de siteuri http://rakebackace.ro/rakeback-offers.html. Daca te inscri prin site primesti si bonusuri si alte intrari la turnee gratis.
Sunt multe de spus despre asta, poti sa lasi un mesaj daca te intereseaza mai multe

| roxymaria a răspuns:

Sa cersesti happy

| dutetare93 a răspuns:

Dai si tu un search pe GOOGLE si vei gasi multe siterui, Sa nu faci chiar nimic si sa castigi bani, Nu se poate asa cevatongue