| Yasmin875 a întrebat:

Cum poti sa faci bani pe internet? DAU funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Gomi a răspuns:

Daca te ajuta calculatorul ai putea sa hostezi servere de tot felul sau pagini gen sv de cs minecraft sau tot felul chestiile cu bagi 100 $ si scoti 1000$ nu sunt adevarate sa stii de acum bft la facut bani

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Sunt mai multe metode, eu incerc sa ma hotarasc care e mai buna, incerc cam de un an, pan acum am invatat multe, dar nu destul, nu prea m-am ocupat cum trebuie sa fac bani, dar sper ca in curand voi reusii, daca vrei sa te ajut cu ceva spune-mi si iti las id.

| crazypop a răspuns:

Cel mai simplu mod de a face bani.
http://twineer.com/6T8H