| BubuDraguzica a întrebat:

Cum poti sa faci cele mai nesimtite fete din clasa sa se simta jignite?

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Hey! Nu-ti bate capul cu prosti,pentru ca daca te cobori la nivelul lor te bat cu experienta! Dar,daca totusi nu le mai poti face fata,te sfatuiesc sa le dai peste nas cu cateva replici bune,ele inapoi nu au de unde sa ti le dea, dar tu sa fi pregatita, pana la urma sunt niste nimicuri, iar cu replici bune, le poti face sa-si vada nivelul happy

1 răspuns:
| DenisaBun a răspuns:

Crede-ma! asa misa intamplat si mie! Incearca sa vorbesti cu prietena/prietenul ei cel/cea mai bun/buna si convingeo/convingel sa nu mai vorbeasca cu ea!, dar ai grija! si mai spune prietenilor ei sa nu mai vorbeasca cu ea 2 sau 3 zile! Mult noroc!