| Diutza18 a întrebat:

Cum procedez daca vreau sa trimit un colet? Adica imi trebuie ceva special in care sa pun produsul cum ar fi un plic sau o cutie?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cutie ar fi mai potrivita

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nu iti trebuie nimic special.de exemplu daca trimiti ceva obiecte sau ceva produse mari trebuie sa le pui intro cutie iar cutia sa o sigilezi ca banda scoci, eventual poti sa infasori cutia in hartie alba si iar sa o sigilezi

| aleahimk a răspuns:

Buna!
Depinde ce anume vrei sa trimiti. Daca este voluminos, il trimiti intr-o cutie. In plic de obicei se trimite scrisoare, alte obiecte nu. Daca vrei sa mai sti si altceva despre trimiterea unui colet, te pot ajuta cu placere.